Lukujärjestys

Oheisesta lukujärjestyksestä löydät ryhmäliikuntatuntiemme ajankohdat. Tunnit voivat muuttua, joten muista tarkistaaajankohtaiset uutisemme. Tunti- ja ohjaajamuutokset päivitetään myös etusivulle ”Ryhmäliikunta tänään”. Tunneillemme ei ole ennakkovarausta.

OHJAAJA VASTAANOTOSSA 10 min ENNEN AAMU- JA ILTATUNTEJA VASTAANOTON OLLESSA SULJETTU

Sininen ilma – liikkeen harmoniaa Harmaa kivi – liikunnasta voimaa
Vihreä metsä – liikunnan iloa Oranssi tuli – liikunnasta energiaa

Ryhmäliikunta

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
07:00
07:00
12:00
Voit tulla mihin aikaan vaan! Ohjaaja paikalla 7:15-10:00
Positive Ryhtirata
Ahti
08:00
08:00
10:00
Huom! Voit tulla mihin aikaan vaan!
Omatoiminen rullaus/venyttely
Ahti
09:00
09:45
10:45
Pienryhmävalmennus
Kiinteättäret
Nana
09:30
10:15
Crazy Training 45'
Nana
10:00
10:30
11:00
Ride Cardio 30'
Henna 18.11.
11:00
11:30
12:30
Positiiviset seniorit
Miika
11:05
11:20
Positive Abs 15'
Henna 18.11.
12:00
16:00
17:25
17:55
Ride HIIT 30'
Noora
16:30
17:15
Crazy Training 45'
Nana

17:25
18:20
Positive Pump 60'
Jansku

18:25
18:55
Positive Core 30'
Jansku
16:30
17:15
Positive Pump 45'
Jansku

17:25
17:55
Positive Booty 30'
Jansku
16:30
17:30
pienryhmävalmennus
Timmit mimmit
Nana

17:45
19:00
Pienryhmävalmennus
MMA Workout PT -valmennus
Jukka
16:00
16:30
Positive Hiit 30'
Miika

16:40
17:40
Positive Relax / Yin jooga
Noora/Kiia
17:00
18:00
18:00
18:15
Positive Abs 15'
Noora

18:00
18:30
Positive Combat 30'
Jansku

18:35
19:20
Ride Cardio 45'
Elli-Noora
19:00

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
16:00
16:30
17:15
Positive Pump 45'
Jansku
17:00

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
16:00
16:00
16:30
Positive Hiit 30'
Miika

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18:00
18:25
18:55
Positive Core 30'
Jansku

Tiistai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18:00

Maanantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09:00
09:30
10:15
Crazy Training 45'
Nana
10:00
16:00
16:30
17:15
Crazy Training 45'
Nana
17:00

Tiistai

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17:00
17:25
17:55
Ride HIIT 30'
Noora

Maanantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11:00
11:05
11:20
Positive Abs 15'
Henna 18.11.
18:00
18:00
18:15
Positive Abs 15'
Noora

Maanantai

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
11:00
11:30
12:30
Positiiviset seniorit
Miika
12:00

Tiistai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17:00
17:25
18:20
Positive Pump 60'
Jansku
18:00

Tiistai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17:00
17:25
17:55
Positive Booty 30'
Jansku

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10:00
10:30
11:00
Ride Cardio 30'
Henna 18.11.

Lauantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
16:00
16:30
17:30
pienryhmävalmennus
Timmit mimmit
Nana
17:00

Torstai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
07:00
07:00
12:00
Voit tulla mihin aikaan vaan! Ohjaaja paikalla 7:15-10:00
Positive Ryhtirata
Ahti
08:00
09:00
10:00
11:00

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18:00
18:35
19:20
Ride Cardio 45'
Elli-Noora
19:00

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
16:00
17:00

Maanantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
16:00
16:40
17:40
Positive Relax / Yin jooga
Noora/Kiia
17:00

Perjantai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
08:00
08:00
10:00
Huom! Voit tulla mihin aikaan vaan!
Omatoiminen rullaus/venyttely
Ahti
09:00

Maanantai

No events hours available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09:00
09:45
10:45
Pienryhmävalmennus
Kiinteättäret
Nana
10:00

Tiistai

No events hours available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18:00
18:00
18:30
Positive Combat 30'
Jansku

Keskiviikko

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17:00
17:45
19:00
Pienryhmävalmennus
MMA Workout PT -valmennus
Jukka
18:00

Torstai

No events available!

CLUB VIRTUAL-tunnit

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
07:00
Rasvanpoltto
07:30 - 08:20
Kestävyys
07:00 - 07:50
Kestävyys
07:00 - 07:50
Lihasvoima
07:00 - 07:50
Kestävyys
07:00 - 07:50
Lihasvoima
07:00 - 07:50
Rasvanpoltto
07:00 - 07:50
08:00
Lihasvoima
08:00 - 08:50
Rasvanpoltto
08:00 - 08:50
Rasvanpoltto
08:00 - 08:50
Rasvanpoltto
08:00 - 08:50
Kestävyys
08:00 - 08:50
Lihasvoima
08:00 - 08:50
09:00
Kestävyys
09:00 - 09:50
Rasvanpoltto
09:00 - 09:50
Lihasvoima
09:00 - 09:50
Kestävyys
09:00 - 09:50
Lihasvoima
09:00 - 09:50
Rasvanpoltto
09:00 - 09:50
Kestävyys
09:00 - 09:50
10:00
Lihasvoima
10:00 - 10:50
Kestävyys
10:00 - 10:50
Rasvanpoltto
10:00 - 10:50
Lihasvoima
10:00 - 10:50
Kestävyys
10:00 - 10:50
Lihasvoima
10:00 - 10:50

Rasvanpoltto
10:00 - 10:50
11:00
Rasvanpoltto
11:00 - 11:50
Lihasvoima
11:00 - 11:50
Kestävyys
11:00 - 11:50
Rasvanpoltto
11:00 - 11:50
Rasvanpoltto
11:00 - 11:50
12:00
Kestävyys
12:00 - 12:50
Rasvanpoltto
12:00 - 12:50
Lihasvoima
12:00 - 12:50
Kestävyys
12:00 - 12:50
Lihasvoima
12:00 - 12:50
Rasvanpoltto
12:00 - 12:50
Rasvanpoltto
12:00 - 12:50
13:00
Lihasvoima
13:00 - 13:50
Kestävyys
13:00 - 13:50
Rasvanpoltto
13:00 - 13:50
Lihasvoima
13:00 - 13:50
Kestävyys
13:00 - 13:50
Kestävyys
13:00 - 13:50
Kestävyys
13:00 - 14:30

Rasvanpoltto
14:00 - 14:50
14:00
Rasvanpoltto
14:00 - 14:50
Lihasvoima
14:00 - 14:50
Lihasvoima
14:00 - 14:50
Kestävyys
14:00 - 14:50
Rasvanpoltto
14:00 - 14:50
Lihasvoima
14:00 - 14:50
15:00
Kestävyys
15:00 - 15:50
Rasvanpoltto
15:00 - 15:50
Kestävyys
15:00 - 15:50
kestävyys
Rasvanpoltto
15:00 - 15:50
Lihasvoima
15:00 - 15:50
Rasvanpoltto
15:00 - 15:50
Lihasvoima
15:00 - 15:50
16:00
Lihasvoima
16:00 - 16:50
Kestävyys
16:00 - 16:50
Rasvanpoltto
16:00 - 16:50
17:00
Ride HIIT 30'
17:25 - 17:55
Noora
18:00
Kestävyys
18:00 - 18:50
Ride Cardio 45'
18:35 - 19:20
Elli-Noora

Kestävyys
19:00 - 19:50
Rasvanpoltto
18:00 - 18:50
Kestävyys
18:00 - 18:50
19:00
Lihasvoima
19:00 - 19:50
Lihasvoima
19:00 - 19:50
Lihasvoima
19:00 - 19:50
Rasvanpoltto
19:00 - 19:50
20:00
Rasvanpoltto
20:00 - 20:50
Rasvanpoltto
20:00 - 20:50
Rasvanpoltto
20:00 - 20:50
Kestävyys
20:00 - 20:50
Lihasvoima
20:00 - 20:50
21:00
Kestävyys
21:00 - 21:50
Kestävyys
21:00 - 21:50
Lihasvoima
21:00 - 21:50
Rasvanpoltto
21:00 - 21:50
Kestävyys
21:00 - 21:50

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
17:00
Ride HIIT 30'
17:25 - 17:55
Noora

Maanantai

No events hours available!
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
07:00
Lihasvoima
07:00 - 07:50
Lihasvoima
07:00 - 07:50
08:00
Lihasvoima
08:00 - 08:50
Lihasvoima
08:00 - 08:50
09:00
Lihasvoima
09:00 - 09:50
Lihasvoima
09:00 - 09:50
10:00
Lihasvoima
10:00 - 10:50
Lihasvoima
10:00 - 10:50
Lihasvoima
10:00 - 10:50
11:00
Lihasvoima
11:00 - 11:50
12:00
Lihasvoima
12:00 - 12:50
Lihasvoima
12:00 - 12:50
13:00
Lihasvoima
13:00 - 13:50
Lihasvoima
13:00 - 13:50
14:00
Lihasvoima
14:00 - 14:50
Lihasvoima
14:00 - 14:50
Lihasvoima
14:00 - 14:50
15:00
Lihasvoima
15:00 - 15:50
Lihasvoima
15:00 - 15:50
16:00
Lihasvoima
16:00 - 16:50
17:00
18:00
19:00
Lihasvoima
19:00 - 19:50
Lihasvoima
19:00 - 19:50
Lihasvoima
19:00 - 19:50
20:00
Lihasvoima
20:00 - 20:50
21:00
Lihasvoima
21:00 - 21:50

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
07:00
Kestävyys
07:00 - 07:50
Kestävyys
07:00 - 07:50
Kestävyys
07:00 - 07:50
08:00
Kestävyys
08:00 - 08:50
09:00
Kestävyys
09:00 - 09:50
Kestävyys
09:00 - 09:50
Kestävyys
09:00 - 09:50
10:00
Kestävyys
10:00 - 10:50
Kestävyys
10:00 - 10:50
11:00
Kestävyys
11:00 - 11:50
12:00
Kestävyys
12:00 - 12:50
Kestävyys
12:00 - 12:50
13:00
Kestävyys
13:00 - 13:50
Kestävyys
13:00 - 13:50
Kestävyys
13:00 - 13:50
Kestävyys
13:00 - 14:30
14:00
Kestävyys
14:00 - 14:50
15:00
Kestävyys
15:00 - 15:50
Kestävyys
15:00 - 15:50
kestävyys
16:00
Kestävyys
16:00 - 16:50
17:00
18:00
Kestävyys
18:00 - 18:50
Kestävyys
18:00 - 18:50
19:00
Kestävyys
19:00 - 19:50
20:00
Kestävyys
20:00 - 20:50
21:00
Kestävyys
21:00 - 21:50
Kestävyys
21:00 - 21:50
Kestävyys
21:00 - 21:50

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
07:00
Rasvanpoltto
07:30 - 08:20
Rasvanpoltto
07:00 - 07:50
08:00
Rasvanpoltto
08:00 - 08:50
Rasvanpoltto
08:00 - 08:50
Rasvanpoltto
08:00 - 08:50
09:00
Rasvanpoltto
09:00 - 09:50
Rasvanpoltto
09:00 - 09:50
10:00
Rasvanpoltto
10:00 - 10:50
Rasvanpoltto
10:00 - 10:50
11:00
Rasvanpoltto
11:00 - 11:50
Rasvanpoltto
11:00 - 11:50
Rasvanpoltto
11:00 - 11:50
12:00
Rasvanpoltto
12:00 - 12:50
Rasvanpoltto
12:00 - 12:50
Rasvanpoltto
12:00 - 12:50
13:00
Rasvanpoltto
13:00 - 13:50
14:00
Rasvanpoltto
14:00 - 14:50
Rasvanpoltto
14:00 - 14:50
Rasvanpoltto
14:00 - 14:50
15:00
Rasvanpoltto
15:00 - 15:50
Rasvanpoltto
15:00 - 15:50
Rasvanpoltto
15:00 - 15:50
16:00
Rasvanpoltto
16:00 - 16:50
17:00
18:00
Rasvanpoltto
18:00 - 18:50
19:00
Rasvanpoltto
19:00 - 19:50
20:00
Rasvanpoltto
20:00 - 20:50
Rasvanpoltto
20:00 - 20:50
Rasvanpoltto
20:00 - 20:50
21:00
Rasvanpoltto
21:00 - 21:50

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18:00
Ride Cardio 45'
18:35 - 19:20
Elli-Noora
19:00

Keskiviikko

No events available!